Agenda
  • Muziek
  • Podium
  • rApalje - 30 yeaRs breakiNg borders (reprise)

  • Muziek
  • Podium
  • Meermaals bekroond in de folkmuziekscene. Deze Schots-Ierse band combineert doedelzak, viool, fluiten en bodhráns met zang en humor.

    Na drie decennia op het podium gaat Rapalje Celtic Folk Music nog altijd lachend door het leven. Als de meest bekende folkband van Nederland heeft de groep ontelbare grenzen overschreden, vele prijzen gewonnen en, gehuld in kilts, talloze avonturen beleefd.

    Rapalje voelt als een familie die bij je over de vloer komt: elke show barst van de energie en gaat gepaard met veel humor en georganiseerde chaos. Met "Breaking Borders" verlegt de band wederom alle muzikale grenzen, weten ze zaal na zaal uit te verkopen en een laaiend enthousiast publiek achter zich te laten. Naast bekende hits als "Wat Zullen We Drinken" en "The Drunken Sailor" brengen ze nieuwe nummers en zelfgeschreven liederen waarin persoonlijke verhalen zijn verweven ten gehore.

    David, William, Maceál en Sebastiaan weten als geen ander hoe ze een folkfeestje moeten bouwen en veroveren keer op keer de muzikale harten van hun fans. Bovendien is deze show niet compleet zonder de spectaculaire Ierse dans van de zusjes Rosalie en Madelief Wagenaar. Met hun snelle voetenwerk, prachtige choreografieën en sierlijke bewegingen zijn ze al regelmatig op tv geweest en zij zullen liefhebbers van groepen als Riverdance zeker versteld doen staan.

    Of je nu wordt meegesleept door de opzwepende deuntjes, geïntrigeerd raakt door hun unieke flair of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke live-ervaring, Rapalje is een band die je niet mag missen. Als meervoudig winnaar van de "Best Live Act" award behoren ze tot de vlaggendragers van de folk- en Keltische muziek en hun muzikale reis is nog lang niet voorbij.

    Laten we samen genieten en 30 jaar Rapalje vieren!

    Verwenarrangement
    Maak je avondje uit compleet met een verwenarrangement! Meld je bij onze medewerker van Park126, we hebben een tafel voor je gereserveerd. Voorafgaand aan de voorstelling serveren we koffie, thee en lekkers. Na afloop van de voorstelling staat het drankje van je keuze (koffie, thee, fris, bier of wijn) èn een goed gevulde borrelplank al voor je klaar. Per voorstelling zijn er een maximaal aantal verwentickets beschikbaar. Selecteer hiervoor het verwenticket bij de aankoop van het ticket.

    Theaterdiner met korting
    Samen met Brasserie LOUD in Dongen bieden we je vanaf nu graag een theaterdiner aan. Dus wil je eerst heerlijk eten met je gezelschap voorafgaand aan je theateravond? Reserveer een tafel bij LOUD en krijg 10% korting op je rekening.

    Zo werkt het|
    • Reserveer jouw theaterdiner via: https://www.brasserieloud.nl/onlinereserveren
    • De korting geldt enkel op de dag van de voorstelling en op vertoon van je theaterticket.
    • Zorg dat je minimaal 2 uur voorafgaand aan de voorstelling in het restaurant bent. Zo ben je ruim op tijd voor je theaterbezoek. Bovendien kun je – als koffie/thee inbegrepen is bij je theaterticket – dan nog wat drinken in grandcafé Park126 in De Cammeleur.

    Ook iEts Voor joU?

    Podcast & Politiek Café
    • Gratis
    • Overig
    • Informatief

    Podcast & Politiek Café

    Live voor- en nabeschouwing gemeenteraadsverkiezingen met De Restzetel

    maandag 16 mrt t/m maandag 23 mrt

    Data & tijden
    Collect & Play: Trade Night
    • Gratis
    • Overig
    • Evenementen

    Collect & Play: Trade Night

    Dé plek voor verzamelaars!

    woensdag 18 mrt t/m woensdag 1 apr

    Lees meer
    Dans & Yoga - voor Volwassenen
    • Cursus
    • Dans

    Dans & Yoga - voor Volwassenen

    Voel je levensenergie weer stromen!

    vrijdag 20 mrt t/m vrijdag 26 jun

    Bekijk meer

    Ook iEts Voor joU?